Хочете народити хлопчика? Приймайте перед зачаттям Аспірин

Хочете народити хлопчика? Приймайте перед зачаттям Аспірин

Американські вчені поділилися цікавою інформацією: «Всім відомий лікарський засіб Аспірин допомагає зберегти ембріон». Якщо у жінки раніше все вагітності закінчувалися викиднем, їй потрібно перед статевим актом обов'язково прийняти Аспірин. Так у неї підвищиться шанс здорової вагітності.

Для проведеного експерименту вчені спеціально запросили жінок, яким довелося пережити викидень. Гінекологи переконані: «Основною причиною самовільного аборту є серйозне запалення в матці». В даному випадку імунітет починає розпізнавати плід як щось чуже, тому знищує його.

А ось нестероїдні протизапальні засоби від болю Аспірин допомагає вдало завагітніти навіть жінкам, які перенесли ЕКО. Всіх беруть участь жінок розділили. Учасницям однієї групи перед сексом давали Аспірин, а інший — плацебо. Результати вразили: 31% жінок, що приймають Аспірин, зачали хлопчика. Після прийняття ліки був зупинений запальний процес в маткових тканинах.

Вчені підвели підсумки: «Саме цей знеболюючий лікарський препарат дає можливість жінці народити здорового сина». Але тут важливо враховувати: по-перше, ліки допоможе тільки, якщо причиною викидня є запалення матки. По-друге, Аспірин має безліч протипоказань, побічних дій, тому потрібно дуже обережно ставитися до прийому препарату.

Схожі записи

Що вас турбує?

Введіть нижче симптоми того, що Вас турбує і ви можете знайти підходящу статтю по цій темі.

Інформаційно-пізнавальний медичний портал, що постійно оновлюється медичними статтями, новинами, актуальними захворюваннями, симптомами і методами лікування. Всі права захищені © 2013-2016. Розміщення на сайті матеріали, включаючи статті, можуть містити інформацію, призначену для користувачів старше 18 років, відповідно до Федерального закону №436-ФЗ від 29.12.2010 року "Про захист дітей від інформації, що завдає шкоди їх здоров'ю та розвитку". 18+. При використанні матеріалів сайту активне гіперпосилання, що індексується пошуковими системами, обов'язкова! Ресурси та особи, викриті в несанкціонованому копіюванні, будуть переслідуватися за законом (стаття 7.12 Кодексу РФ "Про адміністративні порушення").Інформація носить довідковий характер, проконсультуйтеся з лікарем! Не займайтеся самолікуванням! При перших ознаках захворювання зверніться до лікаря! Сайт не є засобом масової інформації!
правова інформація | про сайті | Карта сайту